تبلیغات

تاریخ برگزاری کنکور سراسری 99

۰

زمان برگزاری کنکور 99

زمان برگزاری کنکور 99 نظام قدیم و نظام جدید

زمان برگزاری کنکور 99 تجربی، ریاضی و انسانی

تاریخ و زمان برگزاری کنکور سراسری 99


زمان برگزاری کنکور 99

زمان برگزاری کنکور 99 نظام قدیم و نظام جدید

زمان برگزاری کنکور 99 تجربی، ریاضی و انسانی

تاریخ و زمان برگزاری کنکور سراسری 99

دانشجوفا: سوالات زیادی در مورد کنکور 99 وجود دارد در پست قبلی با عنوان « نحوه برگزاری کنکور 99» برخی از موضوعات مرتبط با کنکور 99 را بررسی کردیم.در این مطلب می خواهیم آخرین جزئیات زمان برگزاری کنکور 99 را مورد بررسی قرار دهیم.

کنکور 99 اولین کنکوری است که تمام داوطلبان کنکور باید از منابع کتاب های نظام جدید(منابع کنکور 99) استفاده کنند.زمان برگزاری کنکور 99 نیز می تواند سوال بسیار مهمی باشد چون با توجه به برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم و فاصله کم تا تاریخ برگزاری کنکور 99 آمادگی داوطلبان دوازدهمی برای کنکور 99 سخت خواهد بود.مسئولان سازمان سنجش تاریخ برگزاری کنکور 98 را 13 و 14 تیرماه تعیین کرده اند حال باید دید برای کنکور 99 چگونه تاریخ آن را تعیین می کنند که با اعتراضات کمتری همراه باشد.

همانطور که گفته شد زمان برگزاری کنکور 99 همواره مورد حساسیت بوده زیرا داوطلبان کنکور متناسب با آن برنامه ریزی خود را انجام می دهند،پیش بینی می شود برای کنکور 99 زمان برگزاری همان دهه دوم تیرماه در نظر گرفته شود.

بروز رسانی 24 دی ماه 97

رئیس سازمان سنجش با بیان اینکه تنها سال گذشته به دلیل ایام مبارک ماه رمضان کنکور ۹۷ یک هفته زودتر از موعد یعنی هفته اول تیرماه برگزار شد، گفت: کنکور سراسری  طبق روال هر ساله در تاریخ ۱۳ و ۱۴ تیر ماه برگزار می‌شود.

به محض اعلام اخبار جدید در رابطه با زمان برگزاری کنکور 99 این مطلب بروز می شود . . .

 

 

+ نوشته شده توسط Elm در ، ۲۰ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: زمان کنکور 99، تاریخ کنکور 99، تاریخ برگزاری کنکور 99، زمان برگزاری کنکور 99 نظام قدیم
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر