تبلیغات

معرفی 3 مدل طراحی بنر گرافیکی لایه باز

۰

طرح بنر مناسبتی لایه باز

بنر لایه باز، قطعا این بنرهایی که در سطح شهر مشاهده می نمایید، ابتدا طراحی شده و سپس توسط مراکز چاپ بنر به چاپ رسیده است. معمولا طراحان برای صرفه جویی در وقت خود، از فایل هایی استفاده می کنند که پایه کار آماده باشد و فقط اطلاعات جزئی آن مانند متن ها را تغییر دهند. در مورد بنرهای مناسبتی، به این فایل های آماده و نیمه آماده که قابل ویرایش در نرم افزارهایی مانند فتوشاپ و … هستند، فایل psd بنر مناسبتی می گویند.

 

فایل یا طرح psd مناسبتی در موضوعات مختلفی آماده می شود که معمولا مهمترین آن ها موارد زیر می باشند:

 
  • فایل لایه باز مناسبتی تبریک اعیاد

برای تبریک اعیاد مختلف از این فایل ها استفاده می شود. اعیادی مانند عید نوروز، ولادت پیامبران و امامان و اعیاد بزرگ دیگری که معمولا برای آن ها در کشور جشن برگزار می شود.

  • فایل لایه باز مناسبتی تسلیت

وقتی خانواده ای عزیزی را از دست می دهد، آشنایان و بستگان برای عرض تسلیت و همدردی، اقدام به چاپ بنرهای ابراز همدردی کرده و بنرها را روی دیوار منزل خانواده عزادار نصب می کنند. بنرهای تسلیت نیز فایل های لایه بازی دارند که می توانید از آن ها استفاده کنید.

  • فایل لایه باز مناسبتی تقدیر و تشکر

زمانی که شخصی کار بسیار مهمی برای شهر و کشور خود انجام می دهد، دیگران با نصب بنرهایی از زحمات و افتخارات آن فرد تشکر می کنند. قهرمانی ورزشکاران را نیز می توان در این دسته جای داد.

تراکت لایه باز چیه؟

ممکن است شما سفارشی برای تبلیغات کار خود بدهید و بعد از مدتی محیط کارتان عوض بشود و یا قصد دارید حرفه خود را گسترش دهید در این صورت بهتر است زمانی که سفارش تراکت رنگی را به کسی می دهید از او بخواهید تراکت را به صورت PSD به شما تحویل دهد تا اگر تغییری ایجاد شد نیاز نباشد دوباره برای طراحی تراکت رنگی هزینه ای بپردازید.

البته بهتر است  بدانید کمتر کسی  اینکار را انجام می دهید اما تراکت لایه باز یکی از امکانات ویژه ای است که در سایت ایزی دیزاین وجود دارد و شما می توانید بهترین طرح ها را با بالاترین کیفیت خریداری کنید . تمام طرح های موجود در سایت ایزی دیزاین توسط طراحان خبره طراحی شده است .

شما زمانی می توانید ادعا داشته باشید که بهترین طرح تراکت رنگ را دارید که بعد از آن استقبال از حرفه و محصول شما بیشتر شده باشد همچنین باید تمام موارد به صورت اصولی رعایت شده باشد به این صورت که  قسمت های آدرس فونت کوچک  و مزیت کار شما با فونت بزرگ باشد .

در حال حاضر بعضی از سایت ها اعم داخلی و خارجی وجود دارند که تراکت رنگی لایه باز را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند . در سایت های خارجی کمتر نمونه ای پیدا می شود که مطابق با سلیقه و خواسته شما باشد و در اکثر سایت های داخلی تراکت های رنگی لایه باز با کیفیت بسیار پایینی وجود دارند .

PSD تراکت رنگی حدود دو گیگا بایت است . درست است حجم بسیار بالایی دارد اما مزیتی که دارد این است که شما می توانید هر موقع که دوست دارید طرح آن را تغییر بدهید .

معرفی کارت ویزیت لایه باز

اگر شما صاحب شغل و کسب و کار هستید، دو راه برای داشتن طرح مناسب شغل خود دارید. نخست به یک طراح گرافیک مشخصات شغل و خواسته های خود را بدهید تا برای شما نمونه دلخواهتان را طراحی نماید. راه دوم مراجعه به سایت های ارائه دهنده طرح های لایه باز است که در این روش می توانید از بین صدها طرح مختلف، طبق سلیقه خود یکی را انتخاب و خریداری نمایید.

برای راه دوم می توانید روی سایت ایزی دیزاین حساب کنید و از مجموعه کامل کارت ویزیت های لایه باز آماده استفاده نمایید.

 

کارت ویزیت PSD به فایل گرافیکی گفته می شود که تمام المان های موجود در آن قابل ویرایش باشند. وقتی شما یک فایل لایه باز را دانلود می کنید، می توانید ریزترین جزئیات آن مانند لوگو، شماره تماس، آدرس و… را نیز تغییر دهید.

کارت ویزیت لایه باز در سایز و جنس های مختلفی چاپ می شود. به همین دلیل ابتدا تصمیم بگیرید چه نوع کارت ویزیتی را نیاز دارید و سپس با مراجعه به بخش کارت ویزیت سایت ایزی دیزاین، فایل PSD کارت ویزیت مناسب را تهیه کنید.

طرح های PSD کارت ویزیت در ایزی دیزاین تنوع فوق العاده ای دارند و هرروز این تنوع بیشتر نیز می شود. ما در ایزی دیزاین سعی کردیم چندین نمونه فایل PSD کارت ویزیت را به صورت رایگان قرار دهیم تا با کیفیت کارهای ما آشنا شوید. همچنین به صورت مداوم سعی می کنیم نمونه های رایگان بیشتری را در سایت قرار دهیم تا بتوانید به راحتی آن ها را دانلود کرده و استفاده نمایید.

+ نوشته شده توسط Elm در ، ۴۰ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر